Sigortalı Nakliyat » İlden İle Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sigortalı Nakliyat

 Nakliyat Firması olarak İlden İle Evden Eve nakliyat sektörüne öncülük yapmaktayız. Size en iyi hizmeti verebilmek adına eşyalarınızın paketlenmesi öncesinde taşınacağı yere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu ekspertiz kelimesini çok duymuş olmalısınız. Peki bu ne anlama geliyor? Sigortalı nakliyat işine başlamadan önce eşyalarınızı görüp bir planlama yapmalıyız ve eşya taşıma ücretini ortaya çıkarmamız gerekiyor. İşte bu işleme verilen isme ekspertiz denir. Biz bu hizmeti ücretsiz sunmaktayız veya sizin isteğiniz üzerine WhatsApp uygulaması ile eşyalarınızın resmini bize gönderirsiniz ve fiyatlandırma bu şekilde tespit edilir. Pek hala kırılan eşyalar, değerli eşyalar özel olarak not edilir ki; taşıma esnasında en hassa davranılması gerenler belli olmuş olur.
 
Eşyalarınızı taşıma aşamasından herhangi bir şekilde zarar görmemesi için sizi güvence altına alan ilden ile evden eve nakliyat olarak bu güvencenin gereği olarak ise tüm eşyalarınızı sigortalarız. Bu şekilde firmamız Evden Eve Sigortalı Nakliyat olur ki; bu sizin için en çok öneme sahip bir unsurdur. Şimdi eşyalarınız garantili olarak sigortalandığına göre evden eve sigorta sayesinde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir.   

Evden Eve Sigortalı Nakliyatı Neden Seçmelisiniz?

Bizi seçin çünkü biz eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sizde eşyalarınızı değerli görüyorsanız bizi seçin. Sigortasız eşyalar tehlike altındadır. Tehlikeye giren bir eşyadan meydana gelen zararın geri dönüşü yoktur. Biz eşyalarınızı evden eve taşırken aynı zamanda sigortalayıp sizin istek ve arzularınızı karşılıyoruz. Olur ki; eşyalarınız bir zarar gördü. Bu durumda İlden İle Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın tüm zararını karşılıyor ve sizi asla mağdur etmiyoruz.

Profesyonel kadromuz ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden istediğiniz yere taşınır. Eşyalarınız kaliteli paketleme malzemeleri ile paketlenir. Monte ve de monte işlemi uzman kadromuz tarafından itina ile yapılır. İleri düzey planlama tekniği le bir tek vida bile kaybolmaz. Bu şekilde sizde Evden Eve Sigortalı Nakliyat farkı içiniz rahat olarak taşınmış olursunuz.
evden eve sigortalı nakliyat istanbul sigortalı nakliyat sigortalı eşya taşıma şehirlerarası sigortalı nakliyat eşyaları sigortalayan firmalar
0
Добавлено: 6-03-2017, 17:10
1
620

Похожие публикации


Комментарии (1)

  1. avatar
    #1 Dürdane Yildiz
    ilk başta korkmuştum eşyalara bi şey olacak diye ama iyi bir ev nakliyatı oldu. Teşekkürler Hikmet bey.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Наверх